UPS PowerCom INF-1100 1100VA/770W,24Vdc,15A max charge curr.,External
Momentan Indisponibil
2 706 Lei
12 luni/289.27 Lei
Va rugam sa va autentificati pentru a cumpara
Acest produs nu poate fi adaugat
in cos pentru ca nu sunteti autentificat.
0 Produs(e)
UPS PowerCom INF-1100 1100VA/770W,24Vdc,15A max charge curr.,External Battery Only, 2*Schuko Sockets --- https://www.upspowercom.com/UPS-INF.jsp Model: PowerCom Infinity INF-1100AP Form: Tower Capacity(VA): 1100 VA Capacity(Watts): 770 W INPUT Form : Tower Type Voltage 100 / 110 / 120 or 220 / 230 / 240 Vac Voltage Range : 70 - 150 or 140 - 300 Vac Frequency Range : 50 / 60 Hz (Auto Sensing) OUTPUT Waveform : Pure Sine Wave Voltage : 100 / 110 / 120 or 220 / 230 / 240 Vac Frequency : 50 / 60 Hz ± 1 Hz Transfer Time : 2 - 4 ms(Typical) Full Protection : Overload, Surge, Short Circuit MANAGEMENT & COMMUNICATION Indicator : LED Panel, LCD Panel Communication Port : USB B-type Dimensions(WxDxH)(mm) : 130 x 412 x 200 Weights(Kgs) 10.8 Battery (Recommended Form) Voltage : 24 VDC Battery Capacity : 100 Ah - 200 Ah Maximum Charge Current : 15 A Discharge Protection : Auto Diagnostics, Over - Discharge, Shot Circuit, Fuse